Bledi Mane lëshon një tjetër "thumb" ndaj Nita Latifit, këtë herë e lidh me situatën në veri të Kosovës

1 Qershor 2023, 17:59Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Bledi Mane dhe Nita Latifi

 

 

Bledi Mane dhe Nita Latifi kanë pasur një raport të mirë me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 2. Mirëpo pas mbarimit të kësaj eksperience, dy ish-banorët duket se i kanë prishur marrëdhëniet, pasi kanë parë nga jashtë rrjedhojën e gjërave brenda shtëpisë.

Bledi ka qenë ai që s’ka lënë moment pa e përfshirë Nitën e pa e komentuar, e kështu ka bërë edhe në postimin e fundit.

Ai e quan Nitën mosmirënjohëse sërish, e madje e krahason me kryeministrin e Kosovës.

‘Albin Kurti mosmirënjohes si Nita’- nis postimin e tij Bledi.

Ja ç’shkruan më tej: "Albin Kurti mosmirënjohës si Nita. Imagjinoni sikur një moment Shtetet e Bashkuara te Amerikes dhe Nato te terheqin prezencen e tyre ushtarake nga Kosova ashtu siç bene 2 vjet me pare ne Afganistan.. Kush do ta mbroje pavarësine e Republikes së Kosoves, ushtria e Albin Kurtit apo ushtria e Niko Peleshit???"

Bledi Mane lëshon një tjetër "thumb" ndaj Nita Latifit,

Video