Beatrix Ramosaj më në formë se kurrë, “çmend” rrjetin me pozat me bikini (FOTO)

22 Maj 2024, 17:55Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj vazhdon të marr vëmendjen e publikut me çdo postim që ajo bënë.

Së fundi, bukuroshja ka nisur pushimet verore në SHBA ku as nga atje nuk kanë munguar pozat e nxehta.

E veshur me bikini dhe në plazh, Trixa shfaqet mahnitëse teksa thekson linjat trupore të formësuara.

Komentet pozitive ishin të shumta që morri artisja shqiptare.

Video