"A u kënaqe kur ...?"/ Luizi fillon bisedat +18 me Kiarën, pasi i doli lakuriq: Unë duroj shumë, mbi 1 vit (VD)

25 Janar 2023, 17:03Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kiara dhe Luizi

Ditën e sotme ka ndodhur një episod i çuditshëm mes Luizit dhe Kiarës gjatë kohës që ishin në sfidën e bebi Arbanës. Në dhomën ku ata ndodheshin, tualeti i dusheve nuk është nën vëzhgimin e kamerave dhe Luizi e shfrytëzoi për të bërë dush.

Por, në ato momente ai ishte duke folur edhe me Kiarën dhe produksioni i ka kërkuar që të vendosë mikrofonin. Ka qenë Kiara e cila ia ka çuar Luizit mikrofonin në dush dhe në ato momente, ajo e pa atë tërësisht të zhveshur.

Por, Luizi nuk e ka lënë me kaq. Gjatë bisedës pas dushit tek krevati, ai e ka pyetur Kiarën me të qeshur nëse a u kënaq për episodin tek dushin.

Më pas, ata kanë filluar bisedat për marrëdhëniet e tyre me s*ksin. Kiara i tha Luizit se nuk i bën fare përshtypje dhe se ka duruar më shumë se një vit për atë gjë. Nga ana tjetër, Luizi i tha Kiarës se koha më e gjatë që ka duruar ka qenë një javë.

Video