VIDEO/ Cikalleshi asiston golin e vetëm të fitores së skuadrës së tij në kampionat!

11 Shkurt 2024, 19:08Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Sokol Cikalleshi

Sokol Cikalleshi është kthyer në protagonistin kryesor të fitores së Koniasporit në kampionat përballë, Ankaragyçy.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, asistoi shokun e tij të skuadrës, Prip, i cili shënoi golin e vetëm të sfidës.

Kjo gjë bëri që dhe Çikalleshi të ishte lojtari më i vlerësuar në këtë takim, me notën 7.6.

Video KËTU

Video