Sherr me thika te Komuna e Parisit, një i plagosur (EMRI)

12 Shkurt 2024, 12:42Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto ilustruese

Një sherr me thika ka ndodhur mesditën e sotme në zonën Komuna e Parisit, në kryeqytet.

Për pasojë ka mbetur një person i plagosur, i identifikuar si Mirel Ishka. Ai është dërguar me shpejtësi tek Trauma dhe po i nënshtrohet një operacioni.

Autori i plagosjes është larguar nga vendi i ngjarjes dhe aktualisht mbetet në arrati.

Njoftimi i policisë

Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën "Prokop Mima", shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Video