PAMJE nga banesa ku u hodh 27-vjeçarja në Kamëz, la pas një vajzë dy vjeçe!

12 Shkurt 2024, 10:44Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Në videon e mëposhtme, shihni banesën 4-katëshe, nga e cila u vetëhodh 27-vjeçarja, duke i dhënë fund jetës pasi iu publikua një foto intime në rrjetet sociale.

27-vjeçarja me origjinë nga Bulqiza jetonte në Kamëz të Tiranës prej 1 muaji, me nënën e saj, vëllanë dhe motrën.

Video e siguruar nga VoxNews:


VoxNews ka mësuar se e reja kishte vetëm 1 muaj që ishte kthyer nga Kosova për pushime me familjen e saj.

Mësohet se 27-vjeçarja ka një vajze 2 vjeçe, e cila aktualisht ndodhet në Tiranë me babanë e saj. 27-vjeçarja ishte në proces divorci me bashkëshortin shqiptar nga Kosova.

Video