PAMJET të FRIKSHME në Fier/ Del VIDEO e aksidentit, ku mbetën të plagosur pesë persona!

20 Nëntor 2023, 10:01Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Pamje nga aksidenti, Fier – Patos

Pesë persona u plagosën në një aksident që ndodhi mbrëmjen e djeshme në aksin Fier – Patos.

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”. Si pasojë, u lënduan shoferët e mjeteve “Ford” dhe “Benz” si dhe tre pasagjerë.

Sikurse duket nga pamjet e publikuar report tv nga përplasja e fortë, mjetet janë shkatërruar plotësisht. Ende nuk dihet nëse ka qenë shpejtësia apo arsye të të tjera që shkaktuan aksidentin.

Video