E rëndë / Vdes 29-vjeçari, dyshohet se kreu vetëvrasje me automatik

19 Shtator 2023, 20:44Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto ilustruese

Një 29-vjeçar ka ndërruar jetë pasi dyshohet se është vetëvrarë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gracen në afërsi të Elbasanit sot rreth orës 20:00.

“Më datë 19.09.2023, rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, bën me dije policia e Tiranës.

Video