Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato thirret në SPAK

3 Tetor 2022, 10:11Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Sonila Qato

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato shkon në SPAK.

Mësohet se Qato është thirrur në SPAK për një çështje që lidhet me Rrugën e Arbrit dhe me kompaninë Gjoka.

Qato ka qenë e shoqëruar nga avokati i saj

 

Video