EMRI/ Përplasi 4 këmbësorë dhe u largua nga vendngjarja, vihet në pranga drejtuesi i mjetit në Burrel

19 Shkurt 2024, 15:18Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Policia ka vënë në pranga 28-vjeçarin, Ylber Xhepavdia, që u largua nga vendngjarja pasi përplasi me makinë 4 këmbësorë në Burrel.

Gjithashtu është shoqërar një person, i cili ndihmoi 28-vjeçarin të arratisej nga vendngjarja.

Vijon…

Video