41-vjeçari gjendet i vdekur në një pus uji, ishte zhdukur që prej 20 Janarit (EMRI)

25 Janar 2023, 18:43Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto ilustruese

Është gjetur i pajetë një person në afërsi të fshatit Fierzë në Pukë. Viktima është shtetasi Vladimir Kola, 41 vjeç nga Fierza me banim në Durrës.

Trupi i 41-vjecarit u gjet në një pus uji. Vladimir Kola kishte shkëputur kontaktet me familjen që prej 20 janarit. pasi kishte shkuar në vendlindje dhe kishte vizituar disa prej familjarëve.

41-vjeçari, i pamartuar njihej si përdorues i pijeve alkoolike dhe bëhet e ditur se ishte larguar dhe me parë nga banesa. Trupi i pajetë i Kolës sapo ka mbërritur në morgun e spitalit të Pukës, ku po i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore

Video