Leo Messi shënon golin e parë për këtë Botëror (Video)

22 Nëntor 2022, 11:16Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Argjentina ka kaluar në avantazh ndaj Arabisë Saudite në këtë sfidë për Kupën e Botës.

Në minutën e 10-të është akorduar një penallti nga ndihma e VAR dhe kështu Messi ka marrë përsipër goditjen duke e realizuar në gol.

 

Video