FOTO/ Uanda Nara gati për këngën e re, “tërbon” ndjekësit me format bombastike dhe bluzën e… Ikardit!

30 Janar 2024, 13:42Sport SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto: Uanda Nara

Uanda Nara, mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes, qoftë në kronikat rozë, gjithashtu edhe në rrjetet sociale.

Modelja së fundmi ka menduar t’i ngrejë temperaturat, teksa shfaqet më seksi se kurrë me fanellën e Argjentinës me Ikardin, ndërkohë që ekspozon të pasmet.

Uanda ka postuar disa foto nga një klip i ri muzikor, teksa ndodhet në pishinë së bashku me katër modele të tjera.

Video