Komisioni Hetimor për Shëndetësinë, caktohen 4 ekspertët (EMRAT)

2 Prill 2024, 13:01Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Komisioni Hetimor për Shëndetësinë ka caktuar ekspertët, dy nga opozita dhe dy nga mazhoranca.

Ekspertët

Franci Nuri- Rithemelimi

Meri Lika- Rithemelimi

Bledar Skënderi- PS

Ermir Bejtja- PS

Video