Zbulohen dy konkurrentet e reja të ‘Kepit të VIP-ave’

7 Qershor 2023, 08:45Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kiara Tito (Foto-montazh)

Kiara Tito ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të VIP-ave”, ndërsa janë zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e këtij programi.

“Iconstyle” bën me dije se pjesë e kastit do të jenë edhe Livia Brunga, konkurrente e Për’puthen dhe Erisa Haxhiu Miss Prishtina 2020.

Ndër emra e banorëve të BBV përmenden Ronaldo Sharka, Jori Delli, Kejsi Medini.

Pritet që në ditët në vijim të zbulohen edhe personazhe të tjerë.

Video