FOTO/ Ja sa ka kushtuar fustani që Bora Zemani veshi në dasmën e Klea Hutës

6 Qershor 2023, 10:35Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Bora Zemani

Dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës mbrëmjen e së dielës, mblodhi një sërë personazhesh VIP, ku e ftuar ishte edhe moderatorja Bora Zemani, pasi partneri i saj është mik i ngushtë me këngëtarin.

Moderatorja kishte veshur një fustan rozë, dhe duket se ka shtuar kureshtjen për çmimin e tij.

Fustani ka vlerën e 325 dollarë.

FOTO/ Ja sa ka kushtuar fustani që Bora Zemani veshi në dasmën e

Video