"A e kalon dot pishinën tani?"/ Ronaldo i komenton në Instagram, por përgjigjia që merr nga Luizi e nxjerr blof

5 Qershor 2023, 20:22Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ronaldo Sharka dhe Luiz Ejlli

Fituesi i "Big Brother Vip Albania 2", Luiz Ejlli duket se ngacmimet me anë të batutave ndaj banorëve të tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri nuk i ka patur veç "në kuadër të lojës".

Ai po i vazhdon edhe jashtë dhe po tërheq vëmendje me komentet që bën në postimet në rrjetet sociale. Ditën e sotme, Luizi ka postuar në Instagram një video ku shfaqej dorë për dore me Kiarën dhe tek komenti i tyre nuk mund të mungonte një koment i Ronaldo Sharkës.

"Te komentoj pak se kam marr Tick-un blu dhe ka lezet" i shkruan Ronaldo dhe duket se Luizi nuk ia ka "përtuar" përgjigjen me një ironi nga një episod i ndodhur brenda shtëpisë së BBV.

"Tani që u bëre me tick blu, a e kalon dot pishinën?" i shkruan Luizi, koment i cili ka marrë mijëra pëlqime.

"A e kalon dot pishinën tani?"/ Ronaldo i komenton në

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Video