"Më kishte marrë malli për ty"/ Del VIDEO e Monika Lubonjës dhe Gent Hazizit gjysmë të zhveshur në hotel: Nuk je me Olta Gixharin këtu

6 Qershor 2023, 16:45Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Gent Hazizi dhe Monika Lubonja

Aktorja Monika Lubonja ka publikuar ditën e sotme një video në InstaStory ku shfaqet së bashku me kolegun e saj, Gent Hazizi në Dhomën e një hoteli.

Monika shfaqet e shtrirë në shtrat, ndërsa Genti gjysmë i zhveshur, por duket se nuk ka asgjë për të shfrenuar fantazinë më shumë rreth tyre. Ata janë duke kryer xhirimet e një skene të filmit "Tryeza e Zezë", ku marrin pjesë të dy në role protagonistësh.

Gjatë bisedës mes tyre nuk mungojnë edhe ngacmimet rreth eksperiencave në "Big Brother Vip".

Dialogu mes tyre:

Genti: Më kishte marrë malli për ty

Monika: Hiqi duart hiqi. Gent Hazizi dëgjo nuk je me Olta Gixharin këtu. Unë jam Monika

Genti: Hë mo se e kemi skenë filmi tani.

Monika: Hë pra, unë jam Monika.

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

Video