Princi Leka më i dashuruar se kurrë, shfaqet i kapur dorë për dore me të dashurën në mes të Tiranës (FOTO)

11 Prill 2024, 19:39Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Princi Leka

Princ Leka dhe e dashura e tij disa vite më e re, Blerta Celibashi, janë shfaqur hapur në publik, madje dorë për dore.

Blerta Celibashi, nuk është më një emër i panjohur për publikun shqiptar. Ajo që para pak muajsh njihej si “fotografja”, tashmë njihet si vajza që i mori zemrën Princ Lekës.

E ndërsa pasditen e sotme, burime për Iconstyle, kanë kapur mat çiftin, teksa shëtisnin dorë për dore në ‘Parkun Rinia’.

Kujtojmë se Princi Leka është në proces divorci me aktoren Elia Zaharia, me të cilën u konfliktua fizikisht pak kohë më parë.

Dyshohet se shkak për ndarjen e tyre është bërë pikërisht flirti i tij me fotografen Blerta Celibashi.

Video