“Do vjell, m’u largo”/ Liami sërish pas Heidit: Ku e ke lepurushin?

11 Prill 2024, 18:33Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Heidi dhe Liami

Dita e sotme ka nisur me debate në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, ku janë të përfshirë thuajse të gjithë banorët.

Teksa Jetmir Salaj dhe Egla Ceno po debatonin me njëri-tjetrin, ndërhyn Heidi Baci dhe menjëherë Liam Osmani që duket se nuk zënë mend nga Prime i kaluar hidhet në ‘sulm’ ndaj Heidit.

Pjesë nga debati:

Jetmiri: Po lëri ato ti se është bukur të kalosh çdo situatë kështu

Egla: Ti nuk di asgjë ça ndodh dhe për çfarë arsyeje, kështu që mbylle

Jetmiri: Nuk kam nevojë, ça do lloj të jetë arsyeja një femër nuk bën atë që bën ti ndaj një femre tjetër

Egla: Ok

Jetmiri: Dhe ti e ke bërë vazhdimisht me të gjitha femrat

Heidi: Ti o Jetmir

Jetmiri: Opaa, hajde o dritë, o yll

Heidi: Do vjell

Jetmiri: Mos vill o dritë. Pse do vjellësh?

Liam: Largohu se ke frikë

Egla: Ça po bën?

Liam: Ku e ke lepurushin?

Heidi: Mu largo

Jetmiri: Jeni zgjuar të frymëzuar sot

Egla: Mos iu afro

Liam: Mos më prek me dorë

Egla: Mos iu afro

Liam: Edhe ti mos mu afro

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video