Jul Deda zbulon dy pyetjet e ‘çuditshme’ që i ka bërë gruas në fillimet e njohjes

11 Prill 2024, 19:13Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Jul Deda zbulon dy pyetjet e ‘çuditshme’ që i ka bërë gruas në fillimet e njohjes

Aktori Julian Deda ka rrëfyer sot fillimet e njohjes me bashkëshorten, Amardën.

Gjatë bisedës me banorët e tjerë, Julia tha se në momentet që po njiheshin, e ka pyetur nëse dinte të gatuante dhe sidomos nëse dinte të bënte ëmbëlsira.

Ai shtoi se është lumturuar kur ka marrë përgjigje pozitive, pasi sipas tij, dashuria kalon nga stomaku.

“Unë për shembull kur jam njohur me gruan të betohem që i kam thënë ‘A di të bësh për të ngrënë? A di të bësh ëmbëlsira?’ Më tha ‘po’, u lumturova dhe i thashë ‘ok’. Të betohem këto ishin ndër dy pyetjet e para. Dashuria kalon nga stomaku”, tha Deda.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

Video