Nga lekët e kërkuara BORXH te “heshtja” me Heidin, Egla Ceno “hap letrat” dhe rrëfen të pathënat!

16 Qershor 2024, 22:42Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Egla Ceno

Pas përfundimit të 'Big Brother VIP', fituesja e edicionit të tretë Egla Ceno ka folur për shumë detaje.

E ftuar në Top Arena, aktorja ka folur pë çmimin e madh, duke u shprehur se ka vend për të gjithë në këtë botë dhe kush ndihet fitues le të ndihet.

Egla madje ka treguar se i kanë kërkuar lekë borxh.

Kush të zgjon në mëngjes?

Egla: Më kape të papërgatitur…. sahati, impenjimet, ose askush nëse skam angazhime

Cilit prej banorëve i ke numrin?

Egla: Jam dëgjuar me Françeskën, Lidin, Vini, Gazin…

Nëse do merrje Jul Dedën, çfarë do i thoje?

Egla: Si pse s’je bërë i gjallë? Se unë pata një incident dhe të gjithë e morën vesh, incident vërtetë serioz, dhe sinqerisht telefoni im ka qenë hapur…

A shkumohesh më në vaskë?

Egla: Në vaskë jo se nuk kam, akoma se kam marrë vaskën, por shkumohem me qetësi në një banjë që nuk hyn e del askush

Kush e fitoi Big Brother Vip se po flitet shumë?

Egla: Unë nuk kam dyshime se kush e fitoi. Ka vend për të gjithë në këtë botë. Kush ndihet fitues le të ndihet. Nuk më prek mua

Egla: Me Heidin nuk jam dëgjuar

Të kanë kërkuar lekë borxh?

Egla: Po më kanë kërkuar, dhe u kam thënë le të vendosemi në radhë, e para unë se dua t’i marr ca lëkë borxh vetes, por kismet, se në shqiptarët kemi shumë vrima për të mbyllur

Video