“Kuq e zi gjithë jetën”, Marina Vjollca mori vëmendje me një nga fotografitë e fundit!

16 Qershor 2024, 18:18Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Marina Vjollca

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është rikthyer së fundmi në ekran.

Bukuroshja ka marrë nën drejtim një program sporti, pikërisht në kohën kur ka filluar Kampionati Evropian.

Shqipëria mbrëmë (e shtunë) zhvilloi një lojë me Italinë, ku u mposht me rezultat 2 me 1.

Ndërkohë që në Dortmund dhe gjithandej trojeve shqiptare u organizua festë e madhe.

Vëmendje me një fotografi mori edhe moderatorja, duke bërë shqiponjën, teksa ishte kombinuar kuq e zi.

“Kuq e zi gjithë jetën”, ka shkruar ajo.

Shqipëria rikthehet në fushë të mërkurën e 19 qershorit për takimin e dytë në grupin B të Euro 2024.

Video