Luizi reagon për sulmin terrorist: Kosova nuk ka qenë dhe...

25 Shtator 2023, 12:45Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Luiz Ejlli

Dita e djeshme për fituesin e edicionit të dytë të spektaklit "BBV", Luiz Ejlli, ishte e veçantë, pasi u promovua një pjesë nga filmi ku ka rolin kryesorë së bashku me Olta Gixharin.

Por kjo, nuk e la pa reaguar edhe për situatën në Veri të Kosovës.

"Shpreh ngushëllimet e mia për familjarët dhe Kosova nuk ka qenë dhe nuk do të jetë asnjëherë vetëm",- ka shkruar Luizi duke e shoqëruar me një foto të rreshterit të policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili u vra nga një grup paramilitar terrorist.

Luizi reagon për sulmin terrorist: Kosova nuk ka qenë dhe...

Video