FOTO/ Kanye West dhe partnerja e tij shkaktojnë sërish zhurmë në Itali me daljen e tyre ne publik!

24 Shtator 2023, 10:18Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Kanye West dhe partnerja e tij Bianca Censori kanë shokuar edhe një herë fansat me daljen e tyre në Itali.

Arkitektja australiane përballet pothuajse çdo ditë me reagime të ashpra për veshjet e saj goxha transparente.

46-vjeçarI dhe Bianca u panë në Firence, duke tërhequr një turmë masive njerëzish, raporton The Sun.

Kanye i jepte udhëzime bashkëshortes së tij sesi të pozonte teksa e fotografonte mes turmës.

Video