17 VITE martesë, ENI Jani ndan FOTOT e rralla nga dasma me GENC Fugën!

24 Shtator 2023, 14:46Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Eni Jani/ Genc Fuga

Aktorët Eni Jani dhe Genc Fuga festojnë sot 17 vjetorin e martesës.

Ka qenë Eni e cila ka ndarë disa foto të rralla nga dasma e tyre duke e shoqëruar me shkrimin:

Para 17 vjetesh festuam dhe sot me zemren plot e bekime rrethuar”.

Kujtojmë që Fuga iu nënshtrua një operacioni mjaft delikat para kohë më parë, pasi goditja që posoi në tru po i rrezikonte jetën.

Ishte bashkëshortja e tij Enirieta Fuga e cila kërkoi ndihmën e shqiptarëve, pasi për operacionin nevojiteshin 19 mijë euro.

Por mesa duket gjithçka e keqe është lënë pas dhe aktori po vijon i qetë dhe i lumtur jetën pranë familjes së tij.

Video