VIDEO/ “Kristi u dërgon foto të organit gjenital ndjekësve”, Ronaldo Sharka: Ma ka treguar mua!

25 Shtator 2023, 11:00Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Tema e ditës së sotme në “E Diell” konkretisht në rubrikën “Trotuar” ishte: "mesazhet dhe komentet e urrejtjes që personazhet e njohur marrin në rrjetet sociale".

Ronaldo Sharka ka zbuluar mënyrën se si Kristi i menaxhon këto mesazhe, ndërsa tha se ai u dërgon foto të organit gjenital. Ai tha se nuk po bënte shaka, por është fakt, pasi i ka parë vetë mesazhet.

Është vetëm një person që ka zbuluar formulën se si parandalohen këto mesazhe urrejtjeje. Ky është Kristi Dragot Aliaj, i cili u dërgon foto të organit gjenital.

Të betohem, ma ka dërguar vetë mua, dhe më pas ata frikësohen dhe nuk i shkruajnë më. Është fakt, ma ka treguar vetë, jo foton por metodën që përdor”, tha Ronaldo.

Video