I pati kryqëzuar dikur, ish-banori i “Big Brother” iu kërkon falje Luizit dhe Kiarës

28 Nëntor 2023, 17:55Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kiara dhe Luizi

Ish-banori i “Big Brother”, Jetmir Salaj i habiti të gjithë me një deklaratë në rrjetet sociale.

Deklarata lidhet me çiftin Luiz-Kiara, ku ai i ka kryqëzuar dikur duke i quajtur të pavërtetë nga ana e Kiarës, pasi sipas tij ajo rrinte me Luizin për vëmendje dhe jo për dashuri.

Këto deklarata Jetmiri i ka bërë bashkë me ish-banorin Anaid Kaloti.

Jetmiri mesa duket ka ndryshuar mendim dhe tashmë mendon se situata që ai kishte thurur në kokë qenka e kundërta.

Ai i çuditi të gjithë teksa u kërkon falje atyre.

“Së pari, duhet të kërkoj falje që nuk kam besuar te dashuria juaj.

E dyta: uroj më të mirën për ardhmërinë tuaj.”

Jetmir Salaj dhe Anaid Kaloti gjatë BBV-së qenë akuzuar nga fansat e çiftit se po përfitonin në kurriz të famës së Luizit.

 

 

Video