FOTOT/ Tifozja kroate i ‘vë flakën’ Euro 2024, modelja çmend qytetarët rrugëve të Gjermanisë

18 Qershor 2024, 13:41Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll ka marrë sërish vëmendjen në stadium ndërsa bën tifo për skuadrën e zemrës.

Këtë javë, ajo u pa duke mbështetur Kroacinë me një bluzë të shkurtër të kuqe dhe të bardhë në ngjyrat e flamurit kroat.

Modelja ka tërhequr të gjithë vëmendjen me linjat e saj perfektë gjatë sfidës së Kroacisë me Spanjën të shtunën, ku kjo e fundit triumfoi me 3 gola.

Video