FOTO/ Me bikini minimaliste, ish banorja e Big Brother VIP sjell poza të nxehta!

18 Qershor 2024, 13:36Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Arta Kabashi

Këngëtarja Arta Kabashi vijon të tërheqë vëmendjen e mediave rozë edhe pas “Big Brother VIP 3”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Edhe këtë të hënë, bukuroshja nga Kosova ka publikuar disa foto, ku shfaqet me bikini minimaliste.

Këngëtarja ka treguar format e saj perfekte me pozat provokuese.

Video