Fero tha se i ka ndarë rrugët me të, Arbenita “e thumbon”: Djemtë 25-vjeçar që mbahen nga nëna, çfarë të them… (Foto)

16 Shtator 2023, 13:00Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Fero/ Arbenita

Pas ndarjes, çifti i shumëpërfolur i showbizit, Fero dhe Arbenita, kanë nisur të “thumbojnë” njëri-tjetrin përmes rrjeteve sociale.

Më herët Fero deklaroi se i është përkushtuar fesë Islame dhe se i ka ndarë përfundimisht rrugët me Arbenitën, duke thënë se ajo nuk ka vend në xhenet marrë shkas nga ekspozimi i tepërt i trupit.

Pas këtyre deklaratave të Feros ka ardhur edhe një reagim i Arbenitës përmes Instagramit të saj, ku ka publikuar një meme që fokuson djemtë ballkanas 25 vjeçar të papunë, që mbahen nga nëna.

Çfarë të them më tepër?”, ka shkruar ajo krahas postimit.

Fero tha se i ka ndarë rrugët me të, Arbenita “e

 

Video