Divorci i Metës dhe Kryemadhit, Jul Deda lëshon një batutë epike (FOTO)

21 Qershor 2024, 16:49Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Jul Deda / Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi po shkojnë drejt zyrtarizimit të divorcit, ndërsa të ndarë dhe pa folur me njëri-tjetrin ata kanë prej muajit prill.

Pa dyshim që divorci i tyre pas 25 vitesh martesë është divorci më i bujshëm në politikë në Shqipëri, duke ngjallur edhe reagime e spekulime se cilat janë arsyet e vërteta të ndarjes, ndërsa të dy janë nën hetim pasuror nga SPAK.

Por një koment më “shtensionues” e ka bërë edhe ish-finalisti i Big Brother Vip 3, aktori Julian Deda.

“Ky divorci i Ilirit me Monikën është 100% është lojë, sa me kap prajmin…”, shkruan aktori, duke na rikujtuar lidhjet dhe ndarjet e çifteve brenda Big Brother, vetëm si strategji për të tërhequr vëmedje në lojë.

Divorci i Metës dhe Kryemadhit, Jul Deda lëshon një batutë
Postimi i Jul Dedës

Video