Befason këngëtarja shqiptare, shfaqet me bikini dhe ekspozon linjat në plazhet e jugut

11 Qershor 2024, 15:47Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Melinda Ademi

Reperja nga Kosova, Melinda Ademi në këto temperaturat të larta ka vendosur të "arratiset" në Shqipëri.

Ajo ka publikuar një video në Instastory ku shfaq nga afër gjoksin e saj duke mos lënë pa ekspozuar edhe të pasmet për të cilat komentohet jashtëzakonisht.

Por një detaj që mahniti është “guximi” për t’u shfaqur natyrale. Bukuroshja duket mahnitëse edhe pak pikë grimi në fytyrë.

Video