E sigurt që s'do e njihni! Julian Deda publikon foton e rrallë nga rinia! Ja ndryshimi drastik që aktori ka pësuar gjatë viteve

11 Qershor 2024, 13:13Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Julian Deda ditën e sotme është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë.

Ai ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, ku ka treguar ndryshimin që ka pësuar që nga viti 1997 deri më tani.

Në imazhin e poshtuar vërehet qartë ndryshimi i aktorit, dhe gjëja e parë që bien në sy janë flokët e tij të gjata dhe portreti simpatik.

Ndërsa fotoja e dytë është aktori në ditët e sotme, me paraqitjen dhe lookun e tij aktual.

“Para dhe pas kredise…!”- ka shkruar Juli krahas fotos.

E sigurt që s'do e njihni! Julian Deda publikon foton e rrallë

Video