FINALISTJA e Big Brother VIP shfaqet pa të brendshme? FOTOT e saj kanë ndezur debate në rrjet!

11 Qershor 2024, 14:36Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Dea Mishel

Ish-finalistja e Big Brother Vip 2, Dea Mishel është kthyer në qendër të vëmendjes nga paraqitjeja e saj e fundit në në një festival të fundit.

Pas një periudhe të shkurtër larg rrjetit për shkak të problemeve të shëndetit, ajo është rikthyer me një fotografi që ka nxitur debate dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Në këtë paraqitje, ajo shfaqet në një fustan të shkurtër e të çarë tek kofsha, duke lënë të kuptohet se nuk ka të veshura të brendshme.

Reagimi i shpejtë i fansave ka 'djegur' rrjetin dhe ka shtuar edhe më shumë kuriozitetin për të zbuluar më shumë për këtë paraqitje provokuese.

Kujtojmë që blogerja herë pas here ka tërhequr vëmendjen në rrjet qoftë për veshjet provokuese apopër deklarata të ndryshmetë cilat kanë bërë zhurmë në rrjet.

Video