FOTOLAJM/ 'Edi Rama Pizza', ushqimi SURPRIZË që u përballen liderët e BE-së në Samitin e Berlinit!

17 Tetor 2023, 10:05Fokus SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Edi Rama

Një kuti pice me fytyrën e kryeministrit Edi Rama është bërë virale në rrjetet sociale.

Siç shihet nga fotoja e mëposhtme, në kutinë e picës, është vendosur fytyra e Ramës, i cili duket si kuzhinier.

FOTOLAJM/ 'Edi Rama Pizza', ushqimi SURPRIZË që u

Në foton e mëposhtme duket kryeministri holandez Mark Rutte që po hynte në piramidë ku po mbahej Samiti i Berlinit me kutinë e picës. 

FOTOLAJM/ 'Edi Rama Pizza', ushqimi SURPRIZË që u

Po në kuti shkruhet se 'Edi Rama Pizza' dhe Samiti i Procesit të Berlinit.

 

Video