Fotolajm / Protestuesi i veçantë para Kryeministrisë: Shpresa ka vdekur! Po iki

20 Shkurt 2024, 17:22Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Protestuesi

Kanë nisur të mblidhen para Kryeministrisë protestues të shumtë të thirrur nga grupimi i “Rithemelimit”.

Mes tyre bie në sy ky protestues i veçantë, i veshur me sloganet kundër qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama.

Me syze dhe shall në kokë, në bluzën e tij lexohet “Shpresa ka vdekur, po iki”.

Ndërsa në dorë ai mban një gjarpër, që sipas tij simbolizon Ramën.

Video