E rëndë në Tiranë/ Kalimtarët gjejnë të varur një person, çfarë dyshohet

9 Dhjetor 2022, 14:40Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto ilustruese

Një ngjarje e rështë regjistruar në Tiranë.

Kalimtarët kanë gjetur të pajetë një person në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, në godinën e një subjekti privat. Viktima është shtetasi Sh.B., 61 vjeç.

Dyshohte se ai ka varur veten. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Video