DETAJE të REJA nga grabitja e argjendarisë në Kamëz, me makinë luksoze!

29 Nëntor 2023, 11:06Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Argjendaria në Kamëz

Zbulohen detaje të reja në lidhje me grabitjen me armë të argjendarisë, ndodhur një ditë më parë në Kamëz. 

Policia ka arritur që të sekuestrojë kamerat ku duken qartë tre persona të armatosur dhe të maskuar që dalin nga mjeti dhe futen brenda argjendarisë, ku arritën që të grabisin afro 500 gramë flori.

Personi i katërt kishte rolin e shoferit dhe ky i fundit ka qëndruar në mjet deri sa kanë dalë tre autorët nga biznesi dhe më pas janë larguar me mjetin tip “BMW”.


Ndërkohë policia po heton dhe po punon me zbërthimin e kamerave të tjera të sigurisë për të parë nëse ky grup kriminal është larguar drejt Fushë-Krujës, apo në drejtim të Durrësit.

Video