DETAJE/ Pronari i mjetit i mori të dashurën para dy ditësh, autori merr 'hak' i djeg makinën

21 Mars 2023, 09:14Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Detaje të reja nga djegia e mjetit në Allias është i cili u dogj gjatë natës, zjarrëvënia dyshohet e qëllimshme, për xhelozi. Ai që ka makinën i ka marr të dashurën autorit të dyshuar para dy ditësh.

Duket se inati dhe mërzia ishte kaq e madhe, saqë autori vendosi t'i vinte flakën në mes të natës mjetit.

Pronari i automjetit dyshohet se i ka marrë të dashurën autorit të dyshuar dy ditë më parë. Në shenjë hakmarrjeje, autori vendosi të kryente këtë akt.

Pritet që në orët në vijim të ketë më shumë detaje për personat e përfshirë në ngjarje e nëse do ketë ndonjë ndalim.

Video