Biseda në 'SKY'/ Shullazi për Tesi Bashon: Mbushin 1 milion euro për Durim Bamin, ka për të bërë festë policia!

20 Maj 2024, 13:10Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Nga ambientet e paraburgimit 313 në Tiranë, Eiljano Shullazi bisedon me Tesi Bashon në Selenicë të Vlorës, duke biseduar për mundësinë e kapjes peng të Armando Sulejmanit alias “Çipurit”, mikut të ngushtë Fatmir Hysenit alias “Doçja”.

Gazetari Elton Qyno raporton se qëllimi i Shullazit është kapja e “Çipurit” dhe torturimi me qëllim marrjen e informacionit se kush nga grupi i tyre gjuan dhe kush financon, me qëllim që të dinë se ku të trokasin pastaj.

Video