Presidenti Begaj merr në OKB djalin, gruan dhe parukieren e gruas

17 Shtator 2023, 20:37Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Presidenti Bajram Begaj

Presidenti Bajram Begaj është nisur ditën e sotme në SHBA, ku do të marrë pjesë në punimet e Organizatës së Kombeve të Bashkuara në Neë York.

Së bashku me Presidentin Begaj kanë shkuar dhe 22 persona, si këshilltarë, gazetar, zonja e parë Armanda Begaj dhe djali i tyre.

Por ajo që bie në sy është se në listën e personave që do të shkojnë në OKB, është edhe parukierja e Zonjës së Parë.

Presidenti Begaj merr në OKB djalin, gruan dhe parukieren e gruas

Video