"Luftë" në grupin e demokratëve në "WhatsApp", Hasa i fshin njoftimin Bardhit, ja çfarë shkruhej

17 Shtator 2023, 17:18Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Gazment Bardhi në Parlament

Ndonëse Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike mori vendimin për t’i hequr kompetencat e kryetarit të grupit, Gazment Bardhi vijon të njohë veten në këtë post.

Krahas debateve që janë vënë re në Kuvend mes tij dhe kreut të PD Lulzim Basha, përplasja është zhvendosur edhe në rrjete sociale.

Në grupin e Whatsapp të grupit parlamentar të PD Gazment Bardhi, njoftonte deputetët për seancën e radhës që do të mbahet të martën në orën 12.00.

Endri Hasa ka fshirë fillimisht mesazhin e Bardhit, dhe më pas ha bllokuar mundësinë që çdokush të shkruajë lirshëm në grup.

"Luftë" në grupin e demokratëve në
Mesazhi në grupin parlamentar të PD në WhatsApp

Video