Begaj takohet me Presidentin Biden: Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash!

21 Shtator 2023, 14:12Politikë SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Presidenti Bajram Begaj është takuar me Presidentin e SHBA, Joe Biden. Dy presidentët kanë realizuar një foto zyrtare, të shoqëruar edhe nga bashkëshortet e tyre.

Krahas Presidentit Biden, kreu i shtetit shqiptar shkruan se janë të bashkuar nga një aleancë vlerash.

Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash”.

Presidenti Begaj ndodhet në Nju Jork në kuadër të Asamblesë së Organizatës së Kombeve të Bashkuara.

Video