Xhonatani flet për herë të parë për marrëdhënien me Oltën dhe zbulon si qëndron e vërteta

5 Shkurt 2023, 14:34Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Ish-banori shfrytëzoi dhe mundësinë e dytë që iu dha për të qëndruar brenda shtëpisë. Pasi u eliminua herën e parëm, Xhoni u rikthye falë biletës së fatit që ishte vajtje-ardhje.

Këtë të diel në “Fan Club”, ai dha intervistën e parë për publikun, ku tregoi përshtypjet e para jashtë shtëpisë. Ndër të tjera ai komentoi disa lajme që i cilësoi si të turpshme.

Pasi ka lexuar komentet që thonë se Olta dhe Xhoni kanë parë një romancë më parë, Xhoni sqaron se mes tyre ka miqësi të mirë, madje kanë dhe njohje familjare.

“E turpshme, kur dëgjova atë gjë, më preku. E kisha të rëndësishme ta sqaroja”, tha ish-banori në “Fan Club”.

Video