E pazakontë çfarë i ka ndodhur për 2 minuta! Publiku "ndëshkon" Dean pas nominimit të grupit Luiz-Efi-Kiara

5 Shkurt 2023, 09:09Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Mbrëmjen e djeshme, Dea Mishel ka çuar në nominim Kiarën, Luizin dhe Efin.

Kjo gjë ka lumturuar banorët, pasi janë tre lojtarë të fortë, por publiku jashtë është revoltuar dhe ka filluar të marrë hak me armën që ka në dorë, heqjen e follow nga Instagrami.

Nga momenti që ajo tha tre emrat, Deas kanë filluar t’i bien ndjeshë ndjekësit.

Në vetëm dy minuta ka humbur 1 mijë.

E pazakontë çfarë i ka ndodhur për 2 minuta! Publiku

Video