Pasi i ikën mijëra fansa, shihni çfarë po ndodh me Instagramin e Dea Mishel

5 Shkurt 2023, 12:46Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Dea Mishel është sulmuar nga ndjekësit në rrjetet sociale pasi zgjodhi të dërgojë në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin.

Ajo ka humbur një numër të madh ndjekësish. Por familjarët e saj janë munduar të mbajnë të pandryshuar numrin e ndjekësve duke blerë followers të huaj nga Kina e India.

Në bazë të algoritmit, rezulton se personat e fundit që kanë ndjekur Dean janë profile të huaja  të cilët blihen me programe të posaçme.

Nga ana tjetër Efi dhe Kiara kanë parë një rritje të ndjeshme të ndjekësve mbrëmë dhe sot.

Video