VIDEO / Zarf i bardhë në Big Brother, shikoni reagimin e Sarës kur “Vëllai i Madh” u kërkon të ndahen në çifte

21 Shkurt 2024, 15:44Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ledjona / Sara dhe Bardhi / Foto: BBVA3

Një zarf i bardhë ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Albania Vip 3.

Vëllai i madh këtë herë ka menduar të zhvillojë një lojë, duke i ndarë banorët në çifte, por përveç kësaj mister mbetet se ku qëndron sfida e mëtejshme e lojës.

Megjithatë, ajo që bie në sy është reagimi i Sarës, kur dëgjon fjalën “çift”, ajo i hedh dorën në qafë Bardhit dhe më pas i jep një puthje në krah.

Historia e trazuar e çiftit brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri duket se po përjeton ulje-ngritjet e saj, teksa vetëm një ditë më parë u përfol se ata ishin ndarë “zyrtarisht”.

Mbetet për t’u parë se si do të vijojë kjo sfidë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video