Surpriza e Rike Roçit për Euro 2024, ja ku do e shohim modelen bukuroshe gjatë ndeshjeve të kombëtares

14 Qershor 2024, 17:45Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Rike Roçi

Pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother Vip”, duket se Rike Roçi nuk do t’i ndahet ekranit.

Me anë të një postimi në InstaStory-n e saj, Rike sapo na tregoi më shumë rreth planeve të së ardhmes, e mesa duket i tha të giitha.

Krah Bledi Manes, bukuroshja pritet të komentojë ndeshjen e ditës së nesërme, ku sipas gazetarit do ketë shumë pyetje dhe përgjigje.

Video