Plas sherri mes djemve të “Përputhen”, momenti kur Albi Zhuka godet Arbërin (VIDEO)

9 Dhjetor 2022, 17:35Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Sherri

Një sherr ka ndodhur mes një konkurrenti dhe ish-konkurrenti të emisionit "Përputhen".

Albi Zhuka, ish-konkurrenti i programit për të rinj është përplasur me konkurrentin aktual të emisionit Arbër Avdyli.

Në pamjet e mëposhtme të publikuara nga JOQ, duket sherri mes dy djemëve, ku mund të shihni se si Albi godet Arbërin për arsye që ende nuk dihen.Video